14 wieczorów z koncertami depeche MODE

W tych nienormalnych czasach każdy coś daje od siebie, każdy jakoś sobie pomaga przetrwać. Każdy próbuje żyć normalnie w nienormalnych czasach. Co by łatwiej było nam przetrwać zapraszam na 14 wieczorów z koncertami depeche MODE na 101dM.

Może nie dam rady wszystkim zrobić zakupów, albo pójść do apteki. Do tego zespół przesunął nam premierę koncertu z Berlina. No same plagi… Co zrobić?

depeche MODE zaczynają koncert około 21:00, więc jest to idealna godzina, aby spotkać się przed TV, ekranami, odpalić 101dM na Facebooku i wspólnie pobyć razem. Może ta kwarantanna będzie dzięki temu znośniejsza.

depeche MODE cinema
depeche MODE cinema

Pierwszy koncert już za nami – Promocyjny występ z Global Spirit Tour z 2017.03.21 (tak wiem powinienem dać ten koncert w pierwszy dzień wiosny… no nie wyszło). Kolejne koncerty będę ogłaszał wieczór przed. Na pewno zobaczycie multicam z Warszawy 2017.07.21, w rocznicę wydania Violator poleci bardzo dobry koncert z World Violation Tour, coś z Devotional Tour i jeszcze parę smakowitości. O ile Facebook mi tego nie zablokuje. Jak będą problemy poszukamy innej platformy.

A jak nam przedłużą kwarantannę, to coś jeszcze się znajdzie. Udanego odbioru.

Leave a Reply