O Blogu

1-DSC01882

Krótka historia MODE2Joy.

Czasem trzeba zedrzeć farbę z obrazu, rozłożyć pismo święte na części pierwsze, tak powstaje ten blog. Blog o depeche MODE, ich muzyce, koncertach, subkulturze, a wszystko subiektywnie i po mojemu.

Blog MODE2Joy powstał w 2009, jako zapotrzebowanie na dłuższe formy autora (autorów) MODEontheROAD.com, na które nie było miejsca na MotR z racji nawarstwienia innych danych faktograficznych dotyczących koncertowej działalności depeche MODE od roku 1979 do czasów nam współczesnych.

Oprócz opisywania znanej i nieznanej historii koncertowej depeche MODE na blogu pojawiają się również teksty o rynku i biznesie koncertowych luźno nawiązujące do depeche MODE, Recoil, subkultury fanów depeche MODE w Polsce i na świecie, wywiady, recenzje wydawnictw muzycznych, książkowych, oraz relacje z imprez i koncertów.

Serwisy powiązane z MODE2Joy:

MODE2Joy
101dM
MODEontheROD
dMUniverse

Początkowo blog mieścił się pod adresem MODE2Joy.blox.pl (strona już nie istnieje), gdzie był tworzony do pierwszych dni 2013 roku. Od stycznia 2013 MODE2Joy znalazł swój dom na bloggerze, gdzie przeniosłem najlepsze (moim zdaniem) teksty z minionych trzech lat. Wszystkie teksty zostały poprawione i zaktualizowane o stan wiedzy jaki posiadałem na początek stycznia 2013.

Od maja 2016 serwis migrował na nową platformę. MODE2Joy stało się częścią większej grupy serwisów skupionych wokół serwisu 101dM.

Blog o depeche MODE, ich muzyce, koncertach, subkulturze, a wszystko subiektywnie i po mojemu.

%d bloggers like this: