Spirit Pop-Up Store w Londynie

Londyn był drugim miastem (po Sztokholmie), w którym na 3 dni otwarto specjalny sklep Spirit Store. O dodatkowych atrakcjach, jakie przygotował dla fanów zespół, pisał wcześniej @Martini w poście Sklepik z gadżetami.

miejsce

Spirit Store został ulokowany na Camden Stables Market. Kiedyś w miejscu tym mieściły się stajnie i szpital dla koni. Niezwykły klimat, liczne sklepy z ubraniami i akcesoriami, bary i knajpy – wszystko to powoduje, ze można tam spędzić bez problemu kilka godzin.

spirit store

Umieszczony na piętrze jednego z budynków – oznaczony flagami znanymi z Where’s The Revolution. Przed wejściwem ustawiono barierki, bo przecież każdy fan depeche MODE musi trochę pokolejkować 😉  Do sklepiku wpuszczano po 6 osób.

A w środku gadżety – niektóre podobne jak w sklepiku pod halą/ stadionem, ale też kilka dodatkowych. Ogólnie sklep nie zrobił na mnie dużego wrażenia, pomimo aranżacji. Nie zmienia to jednak faktu, że pomysł na takie sklepy jest świetny i fani dostali od zespołu coś więcej niż na poprzednich trasach. Marketingowa otoczka, mająca zapewne źródło w stajni Sony. Nie narzekam więc i cieszę się, że mogłam odwiedzić Spirit Store. Podobno sklep pojawi się jeszcze w dwóch miejscach…

Leave a Reply