Garniak był do wzięcia…

Każdy marzył o ciuchu członka zespołu. Legendy krążyły o zrywanych skrawkach podkoszulek Dave’a, a jak ktoś się chwalił to przeważnie był wyśmiewany, że to fake. Przy okazji tras od czasu do czasu pojawiają się aukcje ze strojami z właśnie trwającej, albo chwilę temu zakończonej trasy. Największą wyprzedaż swojej szafy zrobił chyba jednak Alan, który parę lat temu zbierał kasiorkę z okazji rozwodu.

Dave-gajer85-edytowaneRzadko jednak na aukcjach pojawiają się dawne ciuchy reszty zespołu. Głównie dlatego, że ich nie mają, a wystawiaczami są raczej kolejni właściciele tych ciuchów.

Całkiem niedawno można było wejść w posiadanie garniaka, w którym gdzieś w okolicach 1985 widziany był Dave.

Powyżej sama marynarka, ale są też zdjęcia w pełnym oporządzeniu. Nota bene, dziwne to były czasy, gdy jedynym brunetem był Alan. Za to ewolucja ubraniowa Panów szła w dobry kierunku… kierunku skór.

Dwurzędowy szary garnitur wystawiony był za 500-700 funtów. Opis aukcji wyglądał następująco:

gajerDepeche Mode: A double breasted light grey suit worn by Dave Gahan, with cream woven geometric design throughout, labelled inside Stephen King, Made In The UK, accompanied by a Polish lyric book for Depeche Mode with an image of Gahan wearing the suit (2)

Ta wspomniana Polish lyric book, to mogła być jedna z tych małych książeczek, które w latach 90. drukowane były na potęgę…. nieważne. Garniak już bez Dave’a prezentował się na wieszaku… raczej Dave nie miał go dużo i dawno na sobie… a w naszych czasach raczej nie pojawiłby się w nim już 😛 <lol>

Całą aukcję możecie zobaczyć pod tym adresem.

Leave a Reply